KLM voorziet intercontinentale vliegtuigen van Wi-Fi

News Wireless Global 30 SEP 2016
KLM voorziet intercontinentale vliegtuigen van Wi-Fi

Alle Boeing 777 alsmede Airbus A330 toestellen van Air France KLM worden voorzien van Wi-Fi apparatuur. Totaal gaat het om 124 toestellen. De betreffende apparatuur en technologie wordt geleverd door Gogo. In enkele toestellen wordt de apparatuur niet geïnstalleerd omdat deze vliegtuigen op de planning staan om uit de vloot gehaald te worden.

Op dit moment biedt KLM al in acht Boeing 787 Dreamliners Wi-Fi aan en vliegt al één Boeing 777-300 toestel rond met Wi-Fi apparatuur.

KLM biedt alleen Wi-Fi aan zodra het toestel op kruishoogte (20.000 voet) vliegt. Alle passagiers kunnen gratis gebruik maken van het KLM portal aan boord van het toestel. Dit portal geeft onder andere nieuws en weersinformatie. Ook zijn enkele opties aanwezig om bijvoorbeeld een auto te huren op de plaats van bestemming. 

Passagiers die gebruik willen maken van een open internetverbinding moeten hiervoor een Wi-Fi voucher aanschaffen. Op dit moment biedt KLM twee Wi-Fi vouchers met 40 en 120 MB dataverkeer. Beide vouchers zijn tot 24 uur na activatie te gebruiken en kosten respectievelijk 9,95 en 19,95 euro.

Gerelateerde artikelen