
ACN Mobile stopt met het aanbieden van mobiele telefonie. De MVNO, onderdeel van ACN Europe, zal na 31 december 2013 geen mobiele diensten meer leveren, zo stelt de aanbieder op zijn website. Telecompaper schat dat ACN Mobile in Q3 van 2013 circa 3.000 klanten had.
ACN Mobile-klanten krijgen het aanbod om over te stappen naar Vodafone-merk hollandsnieuwe. Alle klanten krijgen een brief met daarin een simkaart van de prijsvechter van Vodafone. ACN Mobile verwijst verder naar de mogelijkheid om een mobiel aanbod af te nemen bij samenwerkingspartner The Phone House.
ACN Europe maakt deel uit van ACN, dat in 18 Europese landen, in de VS en Canada en in Australië en Nieuw-Zeeland producten en diensten aanbiedt op het gebied van vast en mobiele telefonie, energie en wellness.