LG komt met twee topmodellen in 2015

News Wireless Global 5 MRT 2015
LG komt met twee topmodellen in 2015

LG heeft tijdens het Mobile World Congress bevestigd dat het net als in 2014 nog voor de zomer haar nieuwe topmodel gaat lanceren. Het gaat dit jaar om de LG G4.

Verder komt LG in de tweede helft van 2015 met een tweede 'ultra high-end' smartphone. Deze smartphone gaat volgens het hoofd van LG’s mobiele divisie, Cho Jun-ho, ‘de wereld pas echt verbazen’. Zeer waarschijnlijk gaat het volgens GSMHelpdesk om een smartphone met een dual-edge beeldscherm, vergelijkbaar met de tijdens het MWC gepresenteerde Samsung Galaxy S6 Edge.

Volgens Cho Jun-ho heeft het LG de ambitie om dit jaar 20 procent meer smartphones te verkopen dan vorig jaar. LG verkocht afgelopen jaar bijna 60 miljoen smartphones wereldwijd en heeft als doelstelling voor dit jaar 70 tot 75 miljoen stuks.

Related Articles