
OnePlus oprichter Carl Pei heeft het bedrijf 'Nothing' opgericht. Het bedrijf is statutair in Londen gevestigd. Het bedrijf gaat zich bezighouden met de ontwikkeling van 'een nieuw ecosysteem van slimme apparaten'. De eerste producten zouden al in de eerste helft van dit jaar op de markt moeten gaan komen.
In oktober 2020 maakte Pei zijn vertrek bij OnePlus bekend om 'een nieuw bedrijf op te gaan starten'. Het nieuwe bedrijf blijkt in december al een investering van USD 7 miljoen opgehaald te hebben.
Concrete informatie over wat voor type producten Pei met Nothing op de markt wil gaan brengen zijn nog niet bekend gemaakt. Wel liet Pei doorschemeren dat het bedrijf producten in 'meerdere productcategorieën' wil gaan uitbrengen en zal starten met simpelere productcategorieën om een ecosysteem op te bouwen om later in complexere productcategorieën te kunnen stappen.