OnePlus Watch draait op eigen besturingssysteem

Nieuws Mobiel Wereld 18 MAR 2021
OnePlus Watch draait op eigen besturingssysteem

De OnePlus Watch die het bedrijf op 23 maart introduceert, draait op een eigen besturingssysteem van OnePlus, zo heeft CEO Pete Lau bekendgemaakt op het forum van de fabrikant. De fabrikant maakt gebruik van een realtime-based operating system, voor een "soepele en betrouwbare ervaring met goede batterijduur".

Volgens Lau pakken ze daarmee de 'pijnpunten' van een smartwatch aan, omdat batterijduur en ervaring twee van de grootste zorgen zouden zijn bij het kopen van een smartwatch.

Verder heeft het bedrijf nog niet al te veel prijsgegeven over zijn nieuwe wearable. OnePlus belooft "Naadloze connectiviteit tussen OnePlus-smartphones, audio-randapparatuur, smartwear-apparaten en zelfs OnePlus-tv's" en een "eersteklas ervaring voor een betaalbare prijs."

Gerelateerde artikelen