
De Wolfgang AT-AS40W smartphone ligt komend weekeinde opnieuw in de winkels van discounter Aldi. De retailer lanceerde de AT-AS40W eerder al in mei van dit jaar, in augustus en in september.
De simlockvrije, dualsim smartphone biedt Bluetooth, Wifi en GPS, Quad-band voor GSM en Tri-band voor UMTS/WCDMA. De Wolfgang met inmiddels Android 4.4 KitKat heeft een 5 megapixel camera en een 4-inch beeldscherm (TFT LCD). Aan de voorzijde heeft het toestel een VGA-camera voor videogesprekken, Er zit 512 MB werkgeheugen in en 4 GB opslaggeheugen, uitbreidbaar tot 32 GB. De prijs is verlaagd naar 89,99 euro. De Wolfgang AT-AS40W wordt geleverd met een zwarte- en witte achtercover.
Enkele dagen geleden werd bekend dat het exclusieve contract tussen Aldi en Ambiance Technology, maker van de Wolfgang-reeks, is afgelopen. Ambiance gaat zijn Wolfgang-smartphones volgens Portable Gear ook leveren aan webwinkels zoals Bol.com en via directe online distributie.