AbuseHUB start pilotfase

News Broadband Netherlands 31 MRT 2016
AbuseHUB start pilotfase
Het gezamenlijke initiatief AbuseHUB van ISPConnect, de Dutch Hosting Provider Association en Abuse-IX is gestart met de pilotfase. De eerste hosting providers zijn aangesloten om doelmatig abuse van het internet en cybercrime te kunnen bestrijden, zo maakt ISPConnect bekend. 

Brancheorganisaties ISPConnect en de DHPA zijn in september 2015 een samenwerking aangegaan met de Vereniging Abuse Information Exchange en het open source project AbuseIO om een collectief programma op te starten om gezamenlijk op te treden tegen abuse en cybercriminaliteit op het internet. De samenwerking is onderdeel van het project "Nederland schoon", een intensieve collaboratie van sector, overheid, wetenschap en toezichthouders om abuse en cybercrime uit Nederland te weren. 

In januari is er een eerste groep ISP's gestart met het AbuseHUB pilot programma. De komende maanden zal de pilot voortgezet worden. Het streven is om het merendeel van de bij DHPA en ISPConnect aangesloten hosting en cloud bedrijven aan te sluiten op AbuseHUB.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Tags:

Gerelateerde artikelen