Accensys voorziet Stadshotel Woerden van Smart WiFi

Nieuws Mobiel Nederland 21 MAY 2015
Accensys voorziet Stadshotel Woerden van Smart WiFi

Accensys heeft in samenwerking met Ruckus Wireless het Stadshotel Woerden in het gerestaureerde rijksmonument Arsenaal in Woerden voorzien van Smart WiFi.

Via cloud services en applicaties voor administratie en personeelsplanning verkrijgt het personeel volgens een persbericht van beide partijen altijd en overal toegang tot de voor hen benodigde informatie. Voor het opnemen en afrekenen van de bestellingen maakt men gebruik van een kassasysteem met mobiele bestelterminals. Ook de verschillende domotica-oplossingen kunnen vanuit de cloud aangestuurd worden.

Alle gasten van het hotel en restaurant krijgen gratis toegang tot het Wi-Fi netwerk.Voor het WiFi-netwerk wordt gebruik gemaakt van ZoneFlex R700 802.11ac access points. Deze access points zijn volgens Ruckus in staat om tot 500 gebruikers te bedienen en bieden een bandbreedte tot 1,3 Gbps.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Tags:

Gerelateerde artikelen