AVM komt met vier nieuwe FRITZBox-oplossingen op CeBIT

News Wireless Europe 17 MRT 2015
AVM komt met vier nieuwe FRITZBox-oplossingen op CeBIT

Routerproducent AVM heeft op de CeBIT technologiebeurs in Hannover vier nieuwe modellen gepresenteerd in de FRITZ!Box-serie. Ook gaf AVM een preview van de binnenkort te verschijnen nieuwe versie van het FRITZ!OS.

Voor de bovenkant van de markt kwam AVM met de FRITZ!Box 4080, die draadloze verbindingen met snelheden tot 2,5 Gbit/s biedt. Het apparaat combineert Multi-User MIMO-technologie met Wireless AC Wave 2. Voor nieuwkomers is de FRITZ!Box 4020 bedoeld, volgens AVM de kleinste FRITZ!Box ooit. Deze draadloze router kan volgens AVM flexibel worden gebruikt in combinatie met een kabel-, DSL- of glasvezelmodem.

AVM demonstreerde verder twee meer specialistische oplossingen. De FRITZ!Box 7430 biedt snelle internettoegang met op IP gebaseerde DSL-verbindingen, terwijl de FRITZ!Box 6820 LTE zich meer leent voor gebruik thuis of onderweg. 

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Gerelateerde artikelen