F5 Networks komt met stand alone veiligheidsproducten

Nieuws Breedband Wereld 1 JUL 2016
F5 Networks komt met stand alone veiligheidsproducten

Security-aanbieder F5 Networks introduceert twee standalone beveiligingsproducten waarmee het gebruikers stelt te kunnen voorzien van snelle, eenvoudige bescherming tegen datalekken. De producten bieden inzicht en actiepunten om gaten in de beveiliging te herkennen en te dichten. F5 Networks brengt voor het eerst standalone beveiligingsproducten op de markt.

F5 DDoS Hybrid Defender biedt een all-in-one gestandaardiseerde bescherming van de infrastructuur door een meerlaagse DDoS-beveiliging te combineren op netwerk-, sessie- als applicatieniveau, geïntegreerd met offsite cloud scrubbing. Zo worden ongewenste verzoeken geweerd en blijven sites en toepassingen naar behoren functioneren.

De Hybrid Defender beschikt onder andere over gebruikersanalyse om aanvallen te herkennen en te stoppen, machine-learning om opkomende dreigingen te lokaliseren en automatisering om efficiency te vergroten. Via on-demand cloud scrubbing is data door te verwijzen om bandbreedte te sparen. De applicatie-inspectie ontdekt aanvallen op laag 7, gebaseerd op logica, signalen van HTTP en karakteristieken van TCP-verzoeken, transactie en serverstatus.

F5 SSL Orchestrator biedt  volgens F5 inzicht in zogeheten blind spots, ontstaan door het groeiende gebruik van encryptie in het netwerk. Het product combineert cryptografische mogelijkheden met context-bewuste dynamische servicekoppeling om de security-policies beter af te dwingen, detectiemogelijkheden te vergroten, en netwerkactiviteiten en aansturing te verbeteren. F5 DDoS Hybrid Defender zal eind juni beschikbaar zijn, F5 SSL Orchestrator is na de zomerperiode verkrijgbaar.

Gerelateerde artikelen