
Voor het eerste in zijn geschiedenis heeft Facebook in het derde kwartaal van dit jaar minder dagelijkse bezoekers naar zijn website weten te krijgen. Dat zei CFO David Ebersman in een toelichting op de financiële resultaten.
De financiële topman zei dat het gebruik van Facebook onder Amerikaanse jongeren stabiel bleef, maar wel dat vooral tieners op dagelijkse basis minder actief zijn op het sociale netwerk. De koers van de aandelen Facebook kelderde met zo'n tien dollar naar 47,40 dollar, mogelijk een reactie op de ontwikkeling dat de jongere generatie minder interesse zou hebben in Facebook.
Eerdere geruchten suggereerden dat tieners in toenemende mate alternatieven zoeken voor Facebook, zoals Tumblr, onderdeel van Yahoo!, Twitter en Pinterest. Tot dusver legde Facebook deze geruchten naast zich neer.