Fitbit neemt Coin over

News Wireless United States 20 MEI 2016
Fitbit neemt Coin over

Fitnesswearables-maker Fitbit heeft Coin overgenomen. Deze Amerikaanse startup maakt ook draagbare apparaten, maar dan met een betaalfunctie.

Fitbit heeft op 12 mei een niet nader genoemd bedrag betaald voor Coin, inclusief intellectueel eigendom en belangrijke medewerkers. De acquisitie komt te laat om nog betaaldiensten te integreren in de producten die Fitbit dit jaar zal introduceren.

De bestaande technologie blijft buiten de overeenkomst, zoals Coin 2.0. Coin claimt al meer dan 250.000 exemplaren te hebben verkocht van dit apparaatje, dat twaalf verschillende credit cards of klantenkaarten kan onthouden. De Coin 2.0 wordt op dezelfde manier door een magneetstrooklezer gehaald als een credit card.







Gerelateerde artikelen