Harold Cobben algemeen directeur Royole Europa; Apple versterkt AR-team

Nieuws Algemeen Wereld 6 AUG 2019
Harold Cobben algemeen directeur Royole Europa; Apple versterkt AR-team

Royole Corporation heeft Harold Cobben benoemd tot algemeen directeur voor Europa. Cobben, die voorheen leiding gaf aan de Europese verkoopafdeling van Royole, is gepromoveerd tot algemeen directeur na een jaar van sterke bedrijfsontwikkeling en groei. Met meer dan 20 jaar ervaring in het aansturen van internationale omnichannel-verkoop en het ontwikkelen van strategieën bij bedrijven als HP, GN en MiTAC, heeft Harold een schat aan ervaring binnen de consumentenelektronicasector opgedaan.

Royole ziet Europa als een van zijn belangrijkste afzetmarkten en heeft de functie van algemeen directeur ingesteld om de groei in de regio te stimuleren. De focus zal hierbij op zowel B2C- als B2B-modellen komen te liggen. Het Europese team zal doorgaan met het opbouwen van de zakelijke fundamenten en contact onderhouden met het hoofdkantoor van Royole in Shenzhen. Zo kan er waardevol inzicht in de Europese markt worden verkregen als onderdeel van de wereldwijde ontwikkeling van het bedrijf. Harold Cobben zal leidinggeven aan het ervaren team dat zich richt op het ontwikkelen van het bedrijf tot een echte wereldleider. 

Apple versterkt AR-team met software-veteraan Kim Vorrath

Apple's AR-afdeling krijgt versterking van een softwareveteraan die de ontwikkeling van een AR-bril moet begeleiden. Dat meldt iCulture. Het gaat om Kim Vorrath. Zij is al ruim 15 jaar betrokken bij de software-ontwikkeling van Apple. Binnen het softwareteam was Vorrath verantwoordelijk voor de planning en het testen van de software op bugs. Zij rapporteerde aan Craig Federighi, eindverantwoordelijk voor de software-tak binnen Apple. 

Nu zou Vorrath het AR-team onder leiding van Mike Rockwell versterken. Rockwell is bij Apple verantwoordelijk voor alles dat met augmented en virtual reality te maken heeft - zowel software als hardware.

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Gerelateerde artikelen