Here gaat samenwerking aan met Mitsubishi Electric

Nieuws IT Wereld 27 OCT 2017
Here gaat samenwerking aan met Mitsubishi Electric

Here Technologies en Mitsubishi Electric Corporation (Melco) gaan gezamenlijk technologie ontwikkelen om de ADAS (advanced driver assistance systems) van nu door te ontwikkelen naar HAD (Highly Automated Driving) van morgen. 

De voorlopige samenwerking is erop gericht om expertise te combineren. Here levert het platform om zeer exacte wegenkaarten te maken en de kaarten zelf. Melco ontwikkelt technologie voor locatiebepaling en –analyse. 

De samenwerking geldt vooralsnog voor Noord-Amerika en Europa en wordt als dat kan uitgebreid naar andere regio’s en andere sectoren dan automotive. 

Here is de voormalige kaartenmaker van Nokia, met hoofdkantoor in Amsterdam en enkele automerken als grootste aandeelhouders. 

Mitsubishi Electric is een industrieel conglomeraat met allerlei activiteiten, van microcontrollers tot industriële robots. Het moet niet worden verward met de autofabrikant Mitsubishi, onderdeel van de alliantie Renault-Nissan-Mitsubishi. 

Gerelateerde artikelen