Mabib tekent convenant met Sint-Michielsgestel

News Broadband Netherlands 27 MRT 2017
Mabib tekent convenant met Sint-Michielsgestel
De gemeente Sint-Michielsgestel heeft een convenant getekend met Mabib. Dit betekent de start van het project om het buitengebied van de gemeente van glasvezel te voorzien. Als 55 procent van het aantal adressen in het buitengebied zich aanmeldt, start Mabib met de bouw van het glasvezelnetwerk.

De inwoners en bedrijven in het buitengebied kunnen voor de glasvezelaansluiting kiezen uit twee betalingsvarianten. Het is mogelijk om eenmalig 250 euro te betalen plus een maandelijkse vastrechtbijdrage van 15 euro. De tweede variant is eenmalig 1.815 euro. In dat geval is er geen sprake van een maandelijkse vastrechtbijdrage.

Als meer dan 70 procent van de bewoners zich inschrijft, krijgt iedereen die zich heeft aangemeld, eenmalig 250 euro terug.

Naast de bijdrage voor de glasvezelaansluiting, moeten de inwoners en bedrijven kiezen uit diensten bij een van de serviceproviders die actief zijn op het glasvezelnetwerk van Mabib. Bij de start van de campagne communiceert Mabib welke providers meedoen in de gemeente Sint-Michielsgestel. In Boxtel werkt Mabib met Solcon, Cbizz en WeServe.

De inschrijfperiode in Sint-Michielsgestel start na de zomervakantie.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Tags:

Gerelateerde artikelen