Microsoft brengt HoloLens 2 in september uit

Nieuws IT Wereld 29 AUG 2019
Microsoft brengt HoloLens 2 in september uit

Microsoft gaat vanaf september de HoloLens 2-headset voor augmented reality (AR)-verkopen. Dat maakte het concern bekend tijdens een conferentie in Sjanghai, schrijft Nu.nl. 

Microsoft kondigde de tweede versie van zijn AR-headset in februari 2019 aan. Een verschil met de eerste HoloLens (uit 2016) is onder meer dat de tweede versie een grotere kijkhoek heeft. Ook kan de HoloLens 2 de ogen van gebruiker volgen en kan het apparaat de handen van de drager registreren. 

Net zoals bij de eerste HoloLens mikt Microsoft vooralsnog op zakelijk gebruik, zoals het bieden van extra informatie bij (industriële) werkzaamheden via een extra 'laag' over de werkelijkheid. Verder wordt de headset voor onderwijs- en medische doeleinden gebruikt. De HoloLens 2 zal circa EUR 3.150 kosten. 

Gerelateerde artikelen