Netwerkprovider RETN opent PoP in AMS9 datacenter

News IT Netherlands 6 JUN 2019
Netwerkprovider RETN opent PoP in AMS9 datacenter
RETN, een internationaal actieve netwerkprovider, heeft zijn capaciteit in Amsterdam uitgebreid met een nieuw Point of Presence (PoP) in het Interxion AMS9 datacenter op het Science Park. AMS9 is een van de oudste datacenters van Nederland, maar recentelijk gemoderniseerd en uitgebreid. 

RETN heeft PoP’s in alle 13 Europese steden waar Interxion aanwezig is. Via de nieuwe PoP is de verbindingscapaciteit van RETN in Amsterdam verdubbeld. Interxion-klanten kunnen zo makkelijker beschikken over de connectiviteit van het uitgebreide Euraziatische netwerk van RETN, aldus deze provider. Verder zijn er nieuwe colocatiemogelijkheden voor carriers en ondernemingen over de hele wereld die via het RETN netwerk een verbinding met de regio Amsterdam willen maken.

RETN is een Europese netwerkdienstverlener die 37 landen op 3 continenten met elkaar verbindt via ruim 250 on-net PoP's. Het bedrijf biedt connectiviteitsdiensten zoals IP transit, Ethernet & VPN, Capaciteit en Remote Peering naar grote IXP's, Colocatie en Cloud Connect.

Gerelateerde artikelen