OnePlus toont nieuwe 5T-smartphone, 21 november op de markt

Nieuws Mobiel Wereld 17 NOV 2017
OnePlus toont nieuwe 5T-smartphone, 21 november op de markt

OnePlus heeft zijn nieuwe 5T smartphone uitgebracht. Het toestel komt wereldwijd beschikbaar op 21 november met een beginprijs van 499 euro. De 5T heeft een 6-inch Amoled-display dat zich onder meer automatisch aanpast aan de lichtsterkte. De vingerafdruksensor is verplaatst naar de achterzijde van het toestel om meer ruimte te maken voor het beeldscherm. 

De dubbele camera aan de achterzijde is in vergelijking met de voorganger verbeterd naar een combinatie van 16 en 20 MP. dat is dezelfde camera als de in juni 2017 gelanceerde OnePlus 5, maar de secundaire camera is aangepast voor betere fotografie bij weinig licht. De OnePlus 5T heeft Android Refined als besturingssysteem, een update van het OxygenOS, om de snelheid van het toestel te verbeteren en functies zoals Face Unlock toe te voegen. gebruikers kunnen zo het toestel activeren door er naar te kijken. 

Het toestel heeft verder 6 of 8 GB RAM en draait op een Qualcomm Snapdragon 835 processor. Verder is er een keuze tussen 64 of 128 GB opslagcapaciteit.

Gerelateerde artikelen