OnePlus toont samen met Qualcomm prototype van een 5G-smartphone tijdens MWC

Nieuws Mobiel Wereld 25 FEB 2019
OnePlus toont samen met Qualcomm prototype van een 5G-smartphone tijdens MWC

OnePlus toont op het Mobile World Congress in Barcelona een prototype van zijn 5G-smartphone die wordt aangedreven door het Qualcomm Snapdragon 855-platform. De smartphones worden getoond tijdens Qualcomm's 5G demonstratie, verzegeld in een zogenaamde 'lunchbox', aangezien de apparaten nog niet officieel hun debuut hebben gemaakt.

Een prototype-smartphone wordt gebruikt als live feed om berichten weer te geven die zijn achtergelaten door leden van de OnePlus-community op de OnePlus 5G-communitypagina. Deelnemers kunnen een QR-code scannen of een URL invoeren in de webbrowser om de site te bezoeken. De communitypagina ging live op 22 februari.

OnePlus toont ook 5G cloud-gaming waarbij spelers alleen een smartphone en een gamepad nodig hebben. Door de cloud-verwerking en de throughput en responsiviteit van 5G kunnen spelers grote games online spelen die over het algemeen alleen kunnen worden afgespeeld nadat ze eerst op de pc zijn gedownload.

OnePlus zei eerder dat het van plan is later dit jaar zijn eerste 5G-smartphone te lanceren. Het bedrijf bevestigde dat het nauw samenwerkt met de Britse operator EE om het apparaat te gaan introduceren.

Gerelateerde artikelen