
De Chinese smartphoneproducent OnePlus verwacht over een half jaar zijn tweede smartphone, de OnePlus Two, te introduceren. Dat heeft CEO Carl Pei tegen PCWorld verteld tijdens de CES-beurs in Las Vegas.
Met de OnePlus Two wil OnePlus een ander publiek bereiken dan met voorganger OnePlus One, stelt Pei: een groep die ontwerp belangrijker vindt dan prestaties. Volgens Pei had de onderneming in eerste instantie verwacht tussen de 30.000 en 50.000 exemplaren van zijn eerste smartphone af te zetten. OnePlus meldde begin november 2014 echter dat het sinds de introductie van de OnePlus One-smartphone al een half miljoen stuks had verkocht. Dat zouden er eind vorig jaar al één miljoen zijn geweest.
Voor de verkoop van de OnePlus Two wil de smartphone-producent een combinatie inzetten van pre-ordering en uitnodigingen. Tot eind oktober 2014 was het bestellen van een OnePlus One alleen op uitnodiging mogelijk.