Palmarium koopt Lebara Group voor onbekend bedrag

Nieuws Algemeen Nederland 15 SEP 2017
Palmarium koopt Lebara Group voor onbekend bedrag
De Zwitserse privé-investeerder Palmarium maakt bekend dat het via dochtermaatschappij VIEO de Lebara Group en de Lebara Trademark Companies heeft overgenomen. De overname vond plaats op 14 september j.l. en is vandaag wereldwijd gecommuniceerd. Een overnamesom wordt niet bekend gemaakt. 

Palmarium zal Lebara ondersteunen met hun expertise om de verdere digitalisering van het bedrijf te stimuleren.

De oprichters van Lebara verlaten het bedrijf en het nieuwe managementteam zal worden geleid door Graeme Oxby als CEO. In zijn meest recente functie was Oxby Managing Director bij de Europese mobiele tak van Liberty Global. Voor zijn komst naar Liberty Global werkte hij bij Virgin Media. 

Lebara Group rapporteerde over 2016 een omzet van 573 miljoen euro, een daling van 8 procent ten opzichte van het voorgaande jaar. In 2016 bleef Lebara’s klantenbestand stabiel met 3,6 miljoen klanten, ondanks de verkoop van Lebara’s Australië’s activiteiten. 

In Nederland behoort Lebara tot één van spelers in de top vijf van virtuele providers. 

Categorieën:

Regio's:

Landen:

Gerelateerde artikelen