Rijksoverheid verlengt VECOM-contract met Sectra

News Wireless Netherlands 21 MEI 2021
Rijksoverheid verlengt VECOM-contract met Sectra

De Nederlandse ministeries hebben het VECOM-contract met het internationale cybersecurity- en imaging IT-bedrijf Sectra verlengd. Door de verlenging van het contract blijven alle ministeries Sectra's beveiligde communicatie als dienst afnemen.

Veilige Communicatie-as-a-Service, bekend bij de ministeries onder de naam VECOM, wordt gebruikt voor zowel nationale als internationale communicatie. Sectra heeft Tigertelefoons geleverd voor meer dan 200 gebruikers van beveiligde spraak- en dataoverdracht van gegevens op de rubriceringsniveau’s Departementaal Vertrouwelijk en Stg. Geheim.

De Nederlandse ministeries maken gebruik van VECOM sinds 2007. De tweejarige contractverlenging werd ondertekend tijdens het vierde kwartaal van Sectra’s boekjaar 2020/2021.


Gerelateerde artikelen