Samsung en Ecom introduceren ATEX-gecertificeerde tablet

News Wireless Europe 23 JAN 2019
Samsung en Ecom introduceren ATEX-gecertificeerde tablet

Ecom, een merk van Pepperl + Fuchs en pionier op het gebied van telefoons, smartphones en tablets voor gebruik in explosie-gevaarlijke omgevingen, heeft de Tab-Ex 02 DZ1 gepresenteerd. De tablet is gebouwd op basis van de robuuste Samsung Galaxy Tab Active 2. De nieuwe tablet, geschikt voor gebruik in Zone 2 omgevingen met een verhoogd explosiegevaar, biedt een digitaal platform voor mobiele werknemers in sectoren variërend van olie, gas, raffinage tot chemicaliën en farmaceutische producten.

De Tab-Ex 02 DZ1 biedt werknemers in deze sectoren een manier om ter plekke of op afstand in real-time te communiceren. Met dit apparaat kunnen ze gegevens, parameters en informatie veilig verzamelen tijdens het werken op gevaarlijke locaties zoals booreilanden, tankstations voor luchtvaartmaatschappijen en opslagfaciliteiten voor biogas. De Tab-Ex 02 DZ1 zal begin 2019 beschikbaar komen.

Geoptimaliseerd voor industriële omgevingen

Met behulp van het Tab Active 2-platform van Samsung ondersteunt de tablet toepassingen die belangrijke functies mogelijk maken die zijn aangepast voor het bedrijfsleven. Medewerkers in gevaarlijke omgevingen beschikken over een digitale tool voor veilige betrokkenheid bij enterprise resource planning, projectbeheersystemen en computerondersteunde systeemplanning. De tablet is compact en lichtgewicht en kan ook worden gebruikt om voorraad te beheren, materialen bij te houden en activabeheer uit te voeren.

De Tab-Ex 02 DZ1 is ook geschikt voor Industriële Internet of Things (IIoT) -compatibele applicaties, waaronder het vereenvoudigen van gegevensuitwisseling met SCADA / DCS-systemen. De tablet is MIL-810G en IP67 gecertificeerd, wat betekent dat de tablet stoot- en valbestendig alsmede stof- en waterdicht is. De tablet kan met handschoenen bediend worden. Ook de S-Pen is stof- en waterbestendig en kan in combinatie met de tablet in de regen gebruikt worden. 

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Gerelateerde artikelen