Samsung sluit zich aan bij Home Connectivity Alliance (HCA)

Nieuws Algemeen Wereld 5 JAN 2022
Samsung sluit zich aan bij Home Connectivity Alliance (HCA)

Samsung heeft aangekondigd te zijn toegetreden tot de Home Connectivity Alliance (HCA), waarin het samen met andere fabrikanten op het gebied van smart homes samenwerkt aan interoperabiliteit en betere beveiliging. 

In de toekomst kunnen Samsung-gebruikers ook apparaten van andere merken bedienen via het SmartThings-platform. Andersom geldt het uiteraard ook, mensen hebben ook toegang tot Samsung-apparaten vanuit applicaties van andere HCA-leden. Zo kan smarthome uitgebreid worden en wordt de bediening bovendien steeds eenvoudiger. Samen met Arçelik A.Ş., The Electrolux Group, Haier, GE Appliances en Trane Technologies is Samsung de initiator van HCA.

In HCA zal Samsung samen met andere aangesloten bedrijven gedeelde richtlijnen ontwikkelen voor cloud-to-cloud-interoperabiliteit. Ook eisen op het gebied van databeveiliging en consumentenveiligheid vallen daaronder.

Gerelateerde artikelen