Telfort verhoogt alle pakketprijzen met EUR 2,50 per 1 juni

Nieuws Breedband Nederland 17 APR 2019
Telfort verhoogt alle pakketprijzen met EUR 2,50 per 1 juni

Telfort voert per 1 juni prijswijzigingen door. Alle pakketten worden EUR 2,50 duurder. Daarnaast wijzigen de beltarieven en het zenderaanbod. Zowel het starttarief als de minuutprijs voor bellen naar vast en mobiel gaat van 13 cent naar 14 cent. Per 15 mei verdwijnt echter het starttarief internationaal binnen de EU. Dit is nu nog 13 cent.

De prijsverhoging van EUR 2,50 geldt voor alle internetpakketten:

 

  Huidig tarief Nieuw tarief Verschil %
Internet EUR 35,00 EUR 37,50 EUR 2,50 7%
Internet en TV EUR 42,50 EUR 45,00 EUR 2,50 6%
Alles-in-1 EUR 45,00 EUR 47,50 EUR 2,50 6%
Vast Bellen (1 sep 19) EUR 2,68 EUR 5,00 EUR 2,32 87%

Zenderwijzigingen

In twee stappen worden er aanpassingen in het zenderaanbod doorgevoerd, waarbij de eerste stap per 1 april werd gemaakt. Toen kwam LoveNature in plaats van National Geographic en werd het Basispakket uitgebreid met TV 538. Het Pluspakket werd uitgebreid met Stingray Classica en 100% NL TV.

Per 1 juni verdwijnt een aantal zenders uit het Telfort-aanbod, waaronder de Fox-zenders. Uit het Basispakket verdwijnen WildHitz, FOX, 24Kitchen en Radiozender WDR 3. Uit het Uitgebreide pakket verdwijnen Antena 3 en Zing en het Pluspakket gaat verder zonder NatGeo Wild en BabyTV.

Maandtarief Vast Bellen stijgt met 87%

Per 1 september gaat de prijs van Vast Bellen van EUR 2,68 naar EUR 5 per maand, dat is een stijging van 87 procent. Deze prijswijziging geldt alleen voor de extra optie Vast Bellen, als extra pakket. 

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen