TomTom voorziet NavKit van updates in real-time

Nieuws Mobiel Wereld 1 MAR 2016
TomTom voorziet NavKit van updates in real-time

TomTom maakt bekend dat het zijn navigatiesoftware NavKit heeft voorzien van updates in real-time. Gebruikers van de software krijgen hiermee de beschikking over extra updates van kaarten en wegen.

De uitbreiding volgt op de migratie van NavKit naar Navigation Data Standard (NDS), een open standaard voor navigatiesystemen, dat ontwikkeld is met steun van de auto-industrie en toeleveranciers, waaronder TomTom. Met de uitbreiding van NavKit kunnen fabrikanten volgens TomTom gemakkelijker updates uitrollen naar hun gebruikers.

TomTom maakt verder bekend dat de Volkswagen Up! vanaf juni dit jaar wordt uitgerust met diens navigatiesoftware. Deze is beschikbaar via een app op de smartphone, die gekoppeld kan worden aan een docking station in de auto. 

Wereldwijde overeenkomst met PSA

Ook maakt TomTom de beschikbaarheid bekend van het nieuwe infotainment-platform van PSA Peugeot Citroën. Het maakt gebruik van de kaarten van TomTom, NavKit en de Traffic-dienst van TomTom. Het nieuwe platform is beschikbaar in auto’s die vanaf het eerste kwartaal van dit jaar te koop zijn, zoals de DS5 en de nieuwe generatie bestelwagens. PSA brengt auto's en bedrijfswagens met TomTom unit uit in alle markten in Europa, Latijns-Amerika, Afrika, Midden-Oosten en Azië.

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Gerelateerde artikelen