
Het congres Meesters in Security past in een reeks debatten die KPN organiseert rondom actuele inhoudelijke thema’s. Internetveiligheid is een van speerpunten van KPN om voortdurend te werken aan een zo veilig mogelijk internet voor consumenten, bedrijfsleven en overheid. KPN wil een open podium bieden voor kennisdeling en opinievorming over dit onderwerp.
In oktober vorig jaar maakte KPN bekend samen met Alliander, DNV KEMA, TNO en de Radboud Universiteit een nieuw Europees kenniscentrum voor cyber security op te richten, het European Network for Cyber Security (ENCS).
Naast de internationale sprekers zullen professor Michel van Eeten (TU Delft); Dick Berlijn (Deloitte) en Bruno Bruins (voorzitter RvB van UWV) de implicaties en ontwikkelingen van security en privacy in Nederland bespreken.