Vernieuwingen Horizon mediabox op IBC getoond

Nieuws Video Europa 16 SEP 2014
Vernieuwingen Horizon mediabox op IBC getoond

Liberty Global heeft op de IBC vakbeurs in Amsterdam enkele updates getoond voor de Horizon mediabox. De komende tijd wordt de Horizon box in een virtuele cloud-versie uitgebracht, wordt de dienst TV Replay toegevoegd en komt er in het eerste kwartaal van 2015 een IP Client-box. Dat schrijft TotaalTV.

De IP Client ontvanger werd door Liberty Global in 2011 voor het eerst op de IBC-beurs getoond. UPC zou in Nederland nu met het interne testtraject begonnen te zijn. De andere twee projecten binnen in het Horizon-concept waren ook al langer bekend. Zo heeft het Zwitserse  Cablecom al een cloud-versie van de Horizon uitgebracht. Liberty Global gaat de cloud bij Horizon inzetten voor gebruikersinterface en het opnemen van programma’s. Hierdoor kan zonder firmware-update van de Horizon mediabox de gebruikersinterface sneller verbeterd worden. Het voordeel van opgenomen programma’s in de cloud is volgens Liberty dat de opnamen op elke Horizon mediabox die aan het abonnement gekoppeld is, bekeken kunnen worden.

Met de TV Replay-dienst kunnen gebruikers programma’s van een tv-zender op elk door de kijker gewenst tijdstip – ook in HD-kwaliteit – bekijken.

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Landen:

Gerelateerde artikelen