Viacom benoemt vijf managers

News Video Benelux 29 SEP 2016
Viacom benoemt vijf managers
Viacom Benelux heeft drie zogenaamde channel heads benoemd voor de verschillende zenders van het bedrijf. Daarnaast werd Noesjka van der Helm benoemd tot Communications Director en Arjan de Ruijter de Wildt  tot Director Brand & Business Analysis Benelux.  

Judith Peters is als Channel Head eindverantwoordelijk voor de lokale strategie voor de Comedy & Entertainment-merken van Viacom Benelux (Spike en Comedy Central). Saskia Baaij-Verhoeven is de Channel Head voor de Youth & Music-merken in de Benelux (MTV). Victor Coolman is Channel Head voor de Kids & Family-merken in de Benelux (Nickelodeon). 

Maurice Hols, General Manager Viacom Benelux, geeft aan dat Viacom inzet op het uitrollen van een regionale content- en marketingstrategie, plus het optimaliseren van de zenderportfolio. 

Alle drie de channel heads krijgen een plek in het managementteam.

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Gerelateerde artikelen