Visa meldt groei in Nederland

Nieuws Algemeen Nederland 29 JAN 2015
Visa meldt groei in Nederland

Visa Europe meldt dat het zijn marktaandeel in Nederland vergroot heeft. De aanbieder van betaaldiensten zegt dat betalingen met V PAY in de periode van 1 oktober 2013 tot en met 30 september 2014 op jaarbasis meer dan verdubbeld zijn. Het aantal transacties is met 27 procent gegroeid. Visa Europe meldt echter niet wat het marktaandeel in Nederland is.

In Nederland is het gemiddelde transactiebedrag met 13 procent gedaald, wat te maken heeft met een verschuiving van contant geld naar pinbetalingen. Deze trend zet naar verwachting door.

Visa wil in Nederland de groei van V PAY stimuleren door intensiever met banken samen te werken en door nieuwe partnerschappen aan te gaan. De V.me wallet zal in Nederland worden gelanceerd.

In heel Europa heeft Visa Europe meer dan 500 miljoen betaalkaarten in omloop, waarvan een vijfde geschikt is voor contactloos betalen. Het totale transactievolume beloopt meer dan 1,5 biljoen euro, een toename van 9,4% sinds 2013.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen