Vodafone verlaagt tarieven RED-abonnementen

Nieuws Algemeen Nederland 28 APR 2021
Vodafone verlaagt tarieven RED-abonnementen

Vodafone heeft de maandtarieven voor drie van zijn RED-abonnementen met EUR 2,50 per maand verlaagd. Volgens de website van Vodafone gaat het om een korting. Vodafone meldt geen einddatum voor deze korting. Naast de verlaagde tarieven voor de RED-abonnementen rekent Vodafone ook geen aansluitkosten meer.

De tarieven voor de Start-abonnementen van Vodafone zijn niet gewijzigd. Klanten die kiezen voor een eenjarig abonnement betalen een toeslag van EUR 1,00 per maand voor alle abonnementen (zowel Start- als RED).

Klanten van Vodafone die ook diensten afnemen bij Ziggo krijgen EUR 5,00 per maand korting op een RED-abonnement of EUR 2,50 per maand korting op een Start-abonnement. Daarbij wordt de databundel verdubbeld. 

Verlaagde tarieven

AbonnementOud tarief per maandNieuw tarief per maand
RED UnlimitedEUR 35,00EUR 32,50
RED Together 50 GBEUR 32,50EUR 30,00
RED 12,5 GBEUR 27,50EUR 25,00
Start L 4 GBEUR 17,50EUR 17,50
Start M 1,5 GBEUR 13,50EUR 13,50

Gerelateerde artikelen