
Ziggo maakt de uitzending van de Formule 1 Dutch Grand Prix in Zandvoort voor alle Nederlanders beschikbaar, ook voor klanten van andere telecombedrijven. Van donderdag 2 tot en met dinsdagochtend 7 september 2021 zijn alle zes Ziggo Sport Totaal-kanalen voor iedereen in Nederland tijdelijk te zien. Zo kunnen ook huishoudens zonder een Ziggo-abonnement het hele raceweekend via de televisie volgen.
Het weekend van donderdag 2 tot en met dinsdagochtend 7 september 2021 biedt volgens Ziggo meer dan alleen Formule 1. Zo zijn er extra uitzendingen van de talkshow Formule 1 Café, dit keer live vanuit speciale locaties in en rondom Zandvoort. Ook is er volop WK 2022-kwalificatievoetbal met onder meer het live schakelprogramma WK Kwalificatie Switch en het voetbalpraatprogramma Rondo met Wytse van der Goot, Marco van Basten en Ruud Gullit. Na haar prestaties op de Olympische Spelen (brons op 1.500 meter, goud op 5 en 10 km) strijdt Sifan Hassan voor de wereldrecordpoging op de 10 kilometer. Verder is er topgolf en verschillende raceklassen, met onder meer Nascar, Porsche Super Cup, DTM en Formule 3.
Ziggo Sport Totaal is het premium sportpakket van Ziggo. Met Ziggo Sport Select, Ziggo Sport Voetbal, Ziggo Sport Golf, Ziggo Sport Racing, Ziggo Sport Docu en Ziggo Sport Tennis kunnen ook tv-kijkers zonder Ziggo-abonnement dit weekend gratis kennismaken met de keuze in alle sporten die er bij Ziggo Sport Totaal te zien zijn. Ziggo Sport biedt onder andere Formule 1, de Franse Ligue 1, de Engelse Premier League, Spaanse La Liga, Italiaanse Serie A, topgolf, tennis. Voor Ziggo-klanten is de zender Ziggo Sport op kanaal 14 standaard onderdeel van ieder tv-pakket. Overigens verliest het de rechten voor zowel de Formule 1 als de Premier League volgend jaar aan de Nordic Entertainment Group.