
De Buitengewone Algemene Vergadering (BAVA) van Koninklijke VolkerWessels N.V. (VolkerWessels) heeft alle resoluties op de agenda goedgekeurd. De BAVA vond op 17 februari plaats naar aanleiding van het aanbevolen bod van Reggeborgh.
In december 2019 heeft grootaandeelhouder Reggeborgh officieel een bod uitgebracht op VolkerWessels. Reggeborgh heeft een prijs van EUR 21,92 per aandeel geboden, gelijk aan de in oktober door Reggeborgh aangekondigde prijs minus het in november uitgekeerde interim-dividend.
De BAVA keurde zowel de voorwaardelijke verkoop en liquidatie van activa goed, als de voorwaardelijke conversie van de onderneming van een naamloze vennootschap naar een besloten vennootschap bij beëindiging van de notering van de aandelen aan de Euronext Amsterdam.