Dimension Data breidt uit naar 13 cloud-datacentra

Nieuws IT Wereld 28 MEI 2014
Dimension Data breidt uit naar 13 cloud-datacentra

Dimension Data opent drie nieuwe cloud-datacenters: in Toronto, Canada en Auckland, Nieuw-Zeeland nu en volgende maand in São Paulo, Brazilië. De ICT-dienstverlener wil met de opening tegemoet komen aan de voortdurende vraag naar enterprise-class clouddiensten.

Met de drie nieuwe Managed Cloud Platform-locaties (MCP’s) komt het aantal publieke MCP’s van Dimension Data op dertien, waaronder een MCP in Nederland, Amsterdam. De toevoeging van zeven nieuwe MCP’s in slechts een jaar tijd heeft de cloudfootprint van Dimension data naar eigen zeggen verdubbeld. Dimension Data levert publieke- en private-cloud Compute-as-a-Service-oplossingen (CaaS).

Onlangs werd bekend dat Cisco gebruik gaat maken van het Managed Cloud Platform en de SaaS-oplossingen van Dimension Data om zijn klanten en resellers een pakket aan clouddiensten te bieden gericht op de ‘mid-market’.

 

Gerelateerde artikelen