
De regionale ISP Kabeltex heeft in samenwerking met MVNO Youfone voor Kabeltex-abonnees een mobiel portfolio opgesteld zonder aansluitkosten. Dat laat Kabeltex weten.
Kabeltex heeft voor zijn mobiele aanbod gekozen voor Youfone omdat het een landelijk dekkend, goedkoper alternatief zou bieden voor de andere landelijke mobiele operators, zoals KPN. Youfone is actief als MVNO op het KPN-netwerk. De ISP en netwerkeigenaar is actief in de kop van Noord-Holland en op Texel. De samenwerking zou al in maart begonnen zijn.
Uitbreiding dienstverlening
Kabeltex meldde vorig jaar juli dat het van plan was om zijn dienstverlening uit te breiden: zowel op Texel als ‘op de vaste wal’. Toen werden onder meer een mobiel aanbod voor consumenten en diensten voor de zakelijke markt genoemd.
In februari van dit jaar werd bekend dat de Coöperatie Breedband Hollands Kroon, die zich inzet om een glasvezelnetwerk in het buitengebied van Hollands Kroon (kop van Noord-Holland) aan te leggen, koos voor samenwerking met Kabeltex. De Texelse ISP zou daarbij het glasvezelnetwerk aanleggen, beheren, onderhouden en de diensten erop aanbieden. deze zmer nog moet met de aanleg begonnen worden.