
Koning & Hartman en SEE Telecom ontwikkelen een repeater die voldoet aan alle aansluitingseisen van het C2000-netwerk, zo laat de eerste weten. Voor de zogenaamde Special Coverage Locations (SCL) stelt C2000 zeer specifieke aansluitingseisen voor C2000 apparatuur. Omdat een standaard TETRA-repeater niet aan deze specifieke eisen voldoet, heeft Koning & Hartman in nauwe samenwerking met SEE Telecom een C2000-repeater ontwikkeld die hier wel aan voldoet.
Het C2000-netwerk is het landelijk communicatienetwerk voor Openbare Orde en Veiligheid (OOV). In gebouwcomplexen, waar gebruikers van het C2000-netwerk zijn gevestigd, is het van cruciaal belang dat communicatie 24/7 werkt. Het ontbreken van de vereiste indoor dekking kan tot onwenselijke en soms gevaarlijke situaties leiden.
De repeater is ontwikkeld voor locaties waar het C2000-bereik vergroot dient te worden. Deze oplossing zorgt ervoor dat het C2000 signaal geheel probleemloos wordt aangeboden aan het in het gebouw geïnstalleerde antennesysteem. Tevens is de repeater op afstand beheerbaar bijvoorbeeld vanuit het Remote Service Center van Koning & Hartman.