
Ook Delta en Caiway zijn met de Nordic Entertainment Group (NENT) in gesprek over de doorgifte van Formule 1, meldt GoStreaming. Het bedrijf bevestigt tegenover dat medium dat het met NENT 'in contact is' om Formule 1 toe te voegen aan het pakket. Eerder meldde sportmarketeer Chris Woerts in Veronica Inside al dat Ziggo en KPN met NENT in gesprek zijn.
De provider geeft tevens aan dat er op dit moment nog niets duidelijk is over de vorm die een eventuele samenwerking zal krijgen. "Als alles rond is zal hier communicatie over volgen", bevestigt het telecombedrijf. Een woordvoerder van T-Mobile reageerde niet op de vragen van GoStreaming.
Viaplay presenteerde zich als streamingdienst in mei voor de Nederlandse markt. Het verwierf de rechten om onder meer de Formule 1, de Bundesliga, de Premier League en de PDC Darts uit te zenden. Het bedrijf zegt de live sportwedstrijden te zien als een 'entreeticket' naar de rest van het aanbod. NENT wil in 2023 minstens twee Nederlands geproduceerde realityshows, twee dramaseries en één documentaire aanbieden.