Proximus verwerft uitzendrechten voor UEFA Champions League tot 2024

News General Belgium 16 DEC 2020
Proximus verwerft uitzendrechten voor UEFA Champions League tot 2024

Proximus heeft bekend gemaakt dat het de exclusieve rechten voor het integraal uitzenden van de UEFA Champions League voor de komende drie seizoenen heeft verlengd. Door dit nieuwe akkoord is Proximus naar eigen zeggen de enige operator in België die alle wedstrijden van de UEFA Champions League uitzendt. Proximus zendt de wedstrijden uit via het contentkanaal Pickx.

Op de verschillende zenders van Proximus Sports kan de klant ofwel één bepaalde wedstrijd kiezen uit alle wedstrijden die op dat ogenblik gespeeld en uitgezonden worden, ofwel alle wedstrijden tegelijkertijd bekijken via Multi Live, een programma van Proximus Sports. Multi Live is een liveprogramma dat heen en weer switcht tussen de voetbalwedstrijden die op dat moment worden gespeeld zodat de kijker geen enkel spannend of beslissend moment hoeft te missen. De livebeelden worden geanalyseerd en van commentaar voorzien door de verslaggevers van Proximus Sports.

Sinds oktober stelt Proximus Pickx zijn All Sports-klanten een interactieve reader ter beschikking. Deze biedt gebruikers toegang tot de opstelling van de teams, wedstrijdstatistieken en de mogelijkheid om met één klik alle hoogtepunten te herbekijken, of het nu gaat om een livewedstrijd of tot 7 dagen terug in Replay. Deze ervaring is ook beschikbaar voor de nationale wedstrijden (Jupiler Pro League en D1B Pro League).

Related Articles