Swisscom kiest Red Hat voor nieuw cloudplatform

Nieuws IT Wereld 31 OCT 2016
Swisscom kiest Red Hat voor nieuw cloudplatform
Leverancier van opensourceoplossingen Red Hat kondigt aan dat het door Swisscom is gekozen als technologiepartner heeft om het bedrijf te helpen een modern, agile en schaalbaar cloud-platform neer te zetten. Swisscom wilde zijn cloud-aanbod uitbreiden om zijn leidende positie te behouden, en tegelijk een groeiend klantenbestand ondersteunen, dat wil profiteren van nieuwe en opkomende digitale diensten. 

Het Red Hat OpenStack Platform biedt een open basis voor schaalbare cloud-implementaties en wordt ondersteund door de Red Hat Enterprise Support-lifecycle. Het Red Hat OpenStack Platform voorziet in het infrastructurele fundament dat nodig is voor het aanbieden van de Platform-as-a-Service (PaaS) diensten van Swisscom. 

Naast het kiezen van Red Hat OpenStack Platform om zijn cloud-platform te leveren, gebruikt Swisscom ook Red Hat Virtualization. Deze oplossing gebruikt dezelfde KVM-gebaseerde virtualisatietechnologie als in het Red Hat OpenStack-platform.

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Gerelateerde artikelen