
TeamAlert sluit dit jaar aan bij Beat the Street van Samsung en Veilig Verkeer Nederland. De verkeersveiligheidsorganisatie laat weten dat de Beat the Street VR-game ontwikkeld door Samsung en VVN voortaan deel uitmaakt van de projecten van de stichting.
Beat the Street werd in 2016 gelanceerd en wordt deze week ingevoerd op scholen in Delft, Amsterdam, Purmerend en Zoetermeer. Het doel van het VR-spel is dat jongeren ervaren hoe het is om in de dode hoek van een afslaande vrachtauto te fietsen, of wat smartphonegebruik in het verkeer met hun oplettendheid doet. De sensoren in de Gear VR geven live feedback zodat scholieren direct weten of zij de juiste keuze hebben gemaakt in een bepaalde verkeerssituatie.
Er werken volgens Samsung al duizenden scholieren met de VR-game. Samsung won eind vorig jaar een European Excellence Award voor de Beat the Street-campagne, ontwikkeld samen met reclamebureau Cheil en PR-bureau HvdM