'Apple benoemt nieuwe chef van auto-project'

News General Global 10 SEP 2021
'Apple benoemt nieuwe chef van auto-project'

Apple heeft Kevin Lynch aangesteld om het project voor autonoom rijdende auto's te leiden nadat Doug Field is overgestapt naar Ford Motor Company, meldt Bloomberg op basis van eigen bronnen. Lynch kwam in 2013 van Adobe naar Apple om de smartwatch- en medische projecten van het bedrijf te leiden.

Lynch begon eerder dit jaar bij het autoproject als hoofd van de teams die de onderliggende software ontwikkelen. Nu leidt hij het hele project, inclusief hardware-engineering en sensoren.

Algemeen wordt aangenomen dat Field leiding gaf aan Apples 'Project Titan' voor de technologie van autonoom rijden. De eerste berichten over het project zijn er al sinds begin 2015, toen de Wall Street Journal en de Financial Times onafhankelijk van elkaar achter het bestaan ervan kwamen. Het project zou meerdere keren zijn veranderd. Het is dan ook onduidelijk of Apple een heel voertuig wil ontwikkelen, of alleen technologie. 

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Gerelateerde artikelen