
EvoSwitch, aanbieder van cloud-neutrale datacenterdiensten, lanceert OpenCloud. Dit is een online marktplaats voor cloud service providers (CSP's), netwerk providers, system integrators en enterprise-klanten.
OpenCloud moet het volgens EvoSwitch makkelijker maken voor Enterprise en System Integrator-klanten om de juiste partner te vinden en om hun publieke of hybride cloud-omgeving te ondersteunen. Daarbij hoort ook toegang tot de grote publieke clouds van Amazon AWS, Microsoft Azure en Google Cloud Platform.
AMS-IX, partner van EvoSwitch, speelt volgens EvoSwitch een belangrijke rol bij het verbinden van EvoSwitch klanten zoals cloud providers en ISP's. De samenwerking met AMS-IX bouwt nu verder op deze rol, en breidt de al bestaande interconnectiemogelijkheden voor EvoSwitch klanten verder uit met veilige en schaalbare cloud-interconnectiediensten.
Door een directe toegang naar een aparte VLAN op het AMS-IX platform kunnen Enterprise- en CSP-klanten snel en veilig verbinden met partijen die in andere AMS-IX datacenters staan in de regio Groot-Amsterdam, aldus EvoSwitch.