
Delta Fiber Netwerk heeft een aantal nieuwe campagnes opgestart door het hele land. In de gemeente Rhenen gaat het de interesse peilen in de kernen Achterberg, Elst en Rhenen. Als 30 procent van de inwoners 'ja' zegt tegen de aanleg van een glasvezelnetwerk en voor 16 december 2020 een abonnement afsluit bij één van de telecomaanbieders, komt er glasvezel. Bewoners hebben keuze uit abonnementen van Caiway, Delta, Helden van Nu, Online.nl en Kliksafe.
Een paar jaar geleden heeft Delta Fiber een glasvezelnetwerk aangelegd in het buitengebied van de gemeente Rhenen.
Alphen aan den Rijn
In de gemeente Alphen aan den Rijn gaat het bedrijf ook in een aantal kernen aan de slag. In Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk en Koudekerk aan den Rijn zal Delta Fiber een glasvezelnetwerk aanleggen als minimaal 35 procent van de aan te sluiten huishoudens ja zegt. De deadline ligt op 9 december. Bewoners hebben keuze uit abonnementen van Caiway, Delta, Helden van Nu en Online.nl.
Delta Fiber Netwerk heeft ook glasvezel aangelegd in het buitengebied van Alphen aan den Rijn.
Voorst, Brummen en Zutphen
In de gemeente Voorst, Brummen en Zutphen start Delta Fiber Netwerk glasvezelcampagnes in verschillende dorpen. Als 35 procent van de inwoners ja zegt tegen de aanleg van een glasvezelnetwerk en voor 2 december 2020 een abonnement afsluit bij één van de telecomaanbieders komt er glasvezel. Bewoners hebben keuze uit abonnementen van Caiway, Delta, Helden van Nu en Online.nl.
De campagnes worden gevoerd in de volgende dorpen: Nijbroek, Steenenkamer, Terwolde, Teuge, Voorst en Wilp, allemaal gelegen in de gemeente Voorst. Empe, Leuvenheim en Oeken in Brummen en het dorp De Hoven in Zutphen.
Westerveld
Delta Fiber gaat tevens de vraag bundelen in een aantal kernen van de gemeente Westerveld. Het gaat om de dorpen Uffelte, Vledder, Diever, Dwingeloo, Wilhelminaoord, Wapserveen, Havelte, Darp en Wapse. Minimaal 35 procent van de bewoners dient mee te doen. Zij kunnen zich tot 9 december aanmelden bij één van de deelnemende serviceproviders. Bewoners hebben keuze uit abonnementen van Caiway, Delta, Helden van Nu en Online.nl.
Verlenging in Meierijstad en Boxtel
Delta Fiber Netwerk kondigt een verlenging aan van de vraagbundelingscampagne in de kleine kernen van Meierijstad en Boxtel. Het gaat om de dorpen Liempde, Lennisheuvel, Boerdonk, Keldonk, Olland, Boskant, Mariaheid, Zijtaart en Eerde. De deadline lag op 21 september maar dat is nu naar 16 oktober uitgesteld.
Als minimaal 35 procent van de bewoners zich aanmeldt, verzorgt Delta Fiber de uitrol van een glasvezelnetwerk. Bewoners kunnen kiezen uit pakketten van Caiway, Delta, Helden van Nu en Online.nl. Delta Fiber meldt dat er nog 250 aanmeldingen nodig zijn.