Glasvezel buitenaf start FTTH-campagne in Noordwest Limburg

Nieuws Breedband Nederland 13 MRT 2018
Glasvezel buitenaf start FTTH-campagne in Noordwest Limburg
Op 16 maart start de campagne ‘Glasvezel buitenaf’ in Noordwest Limburg. Dat betekent dat vanaf die datum de bewoners van ruim 5.000 adressen in het buitengebied van de gehele en/of gedeeltelijke gemeenten Weert, Nederweert, Peel en Maas, Leudal en Maasgouw zich kunnen aanmelden voor een glasvezelaansluiting én een abonnement kunnen gaan afsluiten. 

Als 50 procent van de bewoners dit voor 11 juni doet, wordt er glasvezel aangelegd in het gebied. Om bewoners te informeren over de aanleg, kosten, voorwaarden en planning organiseert ‘Glasvezel buitenaf’ vijf informatieavonden.  

De inwoners van het buitengebied in Noordwest Limburg hebben de keuze uit vier dienstaanbieders, te weten Caiway, Delta, CBizz, WeServe. Bovenop de abonnementskosten geldt een vastrechtvergoeding van 1.900,- euro bij eenmalige afkoop of 15,- euro per maand. 

Categorieën:

Landen:

Tags:

Gerelateerde artikelen