Huawei verbetert marges in H1, omzet groeit 15 procent

Nieuws Mobiel Wereld 1 AUG 2018
Huawei verbetert marges in H1, omzet groeit 15 procent
Huawei kondigt over de eerste zes maanden van dit jaar een omzet aan van CNY 325,7 miljard, een stijging van 15 procent ten opzichte van een jaar eerder. De operationele marge ging op jaarbasis omhoog van 11 procent in H1 2017 naar 14 procent. 

De groei is in lijn met de verwachte 15 procent groei voor geheel 2017, die op rekening komt van de mobiele divisie van het Chinese bedrijf. Huawei verwacht dit jaar met sterke financiële resultaten af te ronden zonder cijfers te noemen. 

Vorig jaar 15 procent stijging omzet

Huawei meldt over 2017 een omzet van CNY 603,6 miljard, omgerekend zo'n 92,5 miljard dollar. Dat betekent een stijging van 15,7 procent ten opzichte van het voorgaande jaar. De nettowinst steeg in 2017 met 28,1 procent naar CNY 47,5 miljard.

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Gerelateerde artikelen