Komst nieuwe Discovery-zender HGTV naar Nederland uitgesteld

Nieuws Video Nederland 26 OCT 2021
Komst nieuwe Discovery-zender HGTV naar Nederland uitgesteld

De komst van de nieuwe Discovery-zender HGTV, Home & Garden TV, naar Nederland is uitgesteld. Tegenover Totaal TV laat Discovery-woordvoerster Dunja Engelbracht weten dat een lancering van een Nederlandse versie van HGTV nog steeds gepland staat, maar dat nog niet zeker is wanneer deze plaats zal vinden.

De komst van HGTV werd tegelijkertijd met een nieuwe distributieovereenkomst tussen VodafoneZiggo en Discovery aangekondigd. Ziggo-klanten zouden daardoor toegang behouden tot zenders van Discovery, Eurosport en TLC en toegang krijgen tot HGTV.

Ook moest de samenwerking ervoor zorgen dat Ziggo de Discovery+-app zal toevoegen aan de Mediabox-tv-appstores. Totaal TV meldt dat deze app eveneens nog niet te krijgen is. Wanneer deze beschikbaar komt, is niet bekend.

Discovery+ is een relatief kleine speler op de Nederlandse SVOD-markt. Uit het Video Behaviour of Dutch Consumers-rapport over het tweede kwartaal van Telecompaper blijkt de streamingdienst een marktaandeel van 1 procent te hebben. Marktleider Netflix heeft een aandeel van 42 procent.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Tags:

Gerelateerde artikelen