Loonstein daagt KPN vanwege glasabonnementen

Nieuws Breedband Nederland 20 FEB 2013
Loonstein daagt KPN vanwege glasabonnementen

Advocatenkantoor Loonstein zegt in de Telegraaf bezig te zijn met de voorbereiding van een aantal rechtszaken met betrekking tot glasvezelabonnementen van KPN. Een groot aantal consumenten heeft bij het kantoor laten weten een glasvezelabonnement te betalen, maar niet de snelheid te krijgen. KPN meent echter dat deze mensen geen glasvezelabonnement hebben, ofschoon dat wel op de factuur staat. In de praktijk hebben deze mensen volgens KPN een VDSL-aansluiting en een VDSL-abonnement. Dit is goedkoper dan de FTTH-abonnementen en is ook lager in prijs.

Loonstein heeft volgens de Telegraaf inmiddels 20 zaken aanhangig gemaakt bij de rechtbank in Den Haag. Er volgen er waarschijnlijk meer. De eerste zitting is volgens Loonstein op 14 maart.

Zelf werd het advocatenkantoor na lang touwtrekken in het gelijk gesteld bij een soortgelijke rechtszaak. Loonstein heeft jarenlang voor glasvezel betaalt, terwijl het kantoor niet van een glasvezelaansluiting was voorzien. KPN en Loonstein zijn tot een schikking gekomen.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen