
Microsoft is bezig met het testen van prototypes web-connected brillen zoals Google Glass, meldt de Wall Street Journal (WSJ) op basis van bronnen die bekend zijn met de materie. De bronnen zeggen tegen de WSJ dat het softwarebedrijf verschillende Chinese producenten heeft benaderd om camera's en andere componenten te leveren.
Het is overigens goed mogelijk dat het apparaat niet bedoeld is voor de massamarkt, maar Microsoft zou vooral willen kijken waar de kansen liggen op het gebied van wearable technology waaronder ook smart watches. Onder meer Samsung en Sony bracht al smart watches uit terwijl dergelijke apparaten ook van Apple en HTC worden verwacht.
Microsoft zou zich hebben voorgenomen een grote speler te gaan worden op het gebied van hardware. Begin september nam Microsoft nog de mobiele divisie over van Nokia.