
Google voert momenteel gesprekken met Chinese fabrikanten om binnenkort te kunnen beginnen met de grootschalige productie van zijn smart watch. De horloges zouden dan al over enkele maanden te koop kunnen zijn.
Volgens The Wall Street Journal (WSJ), dat zich baseert op anonieme bronnen, is de smart watch geïntegreerd met Google Now, een digitale assistent die gebruikers informeert over persoonlijke zaken zoals reisinformatie.
De zakenkrant schrijft ook dat Google onderzoekt in hoeverre zijn smart watch energiezuinig kan werken zodat het apparaat niet te vaak hoeft te worden opgeladen. Sony en Samsung brachten eerder al een smart watch uit en volgens geruchten zou ook Apple werken aan een eigen model.