
Mobile Service, een zakelijke operator op het netwerk van KPN, heeft begin dit jaar in stilte Budgetsim gelanceerd. Mobile Service bood al langer diensten aan onder de naam Budgetsim, maar heeft deze nu als second brand in de markt gezet. De operator wil op deze manier in een markt met toenemende concurrentie sterker naar buiten treden.
Budgetsim is in samenwerking met partners van Mobile Service bedacht en opgezet. De second brand is in stilte gelanceerd om eerst af te wachten hoe de producten zouden worden opgepakt. Volgens een woordvoerder zijn de reacties erg positief en is daarom besloten om meer ruchtbaarheid te geven aan Budgetsim.
Mobile Service richt zich met Budgetsim uitsluitend op de zakelijke markt. Producten worden aangeboden op basis van sim-only abonnementen met een looptijd van één of twee jaar. Gebruikers krijgen daarbij een sim-kaart van Mobile Service, contact verloopt via de klantenservice van Mobile Service. Er zijn nog geen concrete plannen om ook producten gericht op particulieren te bieden.
Budgetsim biedt voor 4,95 euro per maand Budgetsim Basis, waarbij de gebruiker 5 eurocent per minuut of per SMS betaalt. Het starttarief is eveneens 5 eurocent. Onbeperkt bellen en sms’en in Nederland kan voor 24,95 euro per maand onder de naam Budgetsim Onbeperkt. Voor 9,95 koopt de gebruiker daar een databundel van 2GB bij.
Als extra bundel bij het Budgetsim Onbeperkt-abonnement biedt de operator de Europa Onbeperkt-module, waarmee gebruikers voor 19,95 euro extra onbeperkt kunnen bellen en sms’en in Europa. Daarbij inbegrepen is een databundel van 500 MB voor gebruik in het buitenland. Bij het Budgetsim Basis-abonnenement krijgt de gebruiker voor 19,95 euro extra 200 minuten, 200 sms-berichten en 200 MB data. De Budgetsim Onderling-module kost 5 euro per maand, waarvoor de gebruiker 1000 belminuten voor onderling bellen krijgt. Al deze bedragen zijn exclusief BTW.